B. Nagrobki

Kamieniarstwo, nagrobki granitowe, tablice nagrobkowe, rzeźby, płaskorzeźby, galeria, wzory nagrobków litery, pomniki, kamieniarstwo budowlane.

Wykonujemy nagrobki od prostych form po najbardziej wyrafinowane kształty, formy i wykończenia kamienia i wzory nagrobków wedle gustu i uznania klienta. Przed rozpoczęciem pracy realizujemy projekty nagrobków w wizualizacji 3D. Wszystkie zlecenia i projekty wykonujemy od podstaw w naszym zakładzie (projekty nagrobka, cięcie granitu, szlifowanie, polerowanie kamienia lub skałkowanie kamienia, rzeźbienie, napisy i grafiki nagrobne itp). 

Zakład kamieniarski oferuje nagrobki grobowce i pomniki granitowe, szczególnie tablice nagrobkowe od tradycyjnych wzorów „napisówek” aż po najnowocześniejsze. Naszą zaletą są nagrobki od prostych form po najbardziej wyrafinowane kształty i wykończenia wedle gustu i uznania klienta.

Realizując poszczególne zlecenia klientów, staramy się zrozumieć i dostosować do stawianych nam wytycznych i wymagań osób. Do każdego nagrobka nawet prostego można dobrać dowolny wzór, dodatek, tablicę napisowa z galerii oraz metalowe lub piaskowane krzyże.

Ponadto układamy wokół nagrobków płytki granitowe lub kostkę granitową. Wykonujemy granitowe ławki. Nabyć można u nas, flakony granitowe i wyroby z mosiądzu, lampiony, wazony, misy nagrobkowe i inne elementy ozdobne do nagrobków.Komentarze są zamknięte.